Vrati se na sve prijave Id: 4038

Mbeturina

Prijavio u kategoriji Smece, anonimno u 21:45, уторак 18 септембар 2018

E pa raportuar tek komuna

*razbacano smeće, van kontejnera. Potrebno povećati broj istih.

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komentar ili ažuriranje

Fotografija potrebno

or